Килиан Мбапе вкара два гола за ПСЖ при 5:0 над Аячо

...

Мбапе вкара два, фенове освиркваха Меси

Килиан Мбапе вкара два гола за ПСЖ при 5:0 над Аячо в 35-я кръг на Лига 1. Парижани записаха пети триумф в шест мача и се приближиха до рекордна 11-а купа. Те водят в класирането с 81 точки – шест повече от втория Ланс. До края остават три кръга. Аячо няма победа от края на февруари и с 23 точки е в зоната на изпадащите.

Килиан Мбапе вкара в 47-ата и 54-ата минути. Преди него се разписаха Фабиан Руис за 1:0 в 22-ата минута и Ашраф Хакими в 33-ата минута за 2:0. Мохамед Юсуф от Аячо се означи автогол в 73-ата минута за 5:0.

И двата тима приключиха с по 10 индивида на терена. Реферът изгони Хакими в 77-ата и Тома Мангани в 80-ата минута..

В игра за ПСЖ след. Аржентинецът беше освиркан от част от почитателите на домакините. Той обаче записа цялостни 90 минути на „ Парк де Пренс “.
Източник: flashnews.bg